Bali Yoga Retreat // Raja Rommet
- Jannice Strand
- 7. sep.
- 3 min lesing
Oppdatert: for 8 timer siden
Bli med oss på årets Yogareise til Ubud, Bali
Opplev et avslappende og innholdsrikt yogaretreat på Basundari Retreat, et privat og fredelig senter omgitt av risterrasser og tropisk natur. Basundari ligger like utenfor Ubud, kjent som Balis kulturelle og åndelige sentrum.
Dato: 27. september – 6. oktober 2026 Varighet: 9 netter og 10 dager Pris Raja Rommet : 21 450 NOK per person delt dobbeltrom

Start dagen med en dyp strekk mens solens første stråler fyller rommet ditt med lys. Fra andre etasje får du både privatliv og den beste utsikten over bassenget – med vår ikoniske, majestetiske Buddha som midtpunkt. Rommet er skapt for å gi deg en følelse av ro og velvære, med en sjarmerende dagseng og en myk hengestol som inviterer til avslapning. Med litt flaks kan du også la deg vugge inn i stillheten av de harmoniske tonene fra lydhealingtempelet like ved.
Ønsker du å booke Raja Rommet ???
Opplev luksus og komfort i Raja-rommet... Dette rommet er skapt for å gi deg ro og velvære gjennom hele oppholdet. Her får du en super king-size seng som kan gjøres om til to enkeltsenger, perfekt for å tilpasse oppholdet etter dine behov.
Hold deg avkjølt med miljøvennlig aircondition og vifte, og nyt friskheten av din egen private dunk med naturlig Balian-mineralvann. Samt en minibar fylt med små godsaker, samt kaffe og te, står alltid klar for deg.
Rommet har safe og garderobeskap som sikrer dine eiendeler, og et romslig bad med alt du trenger for en spa-lignende opplevelse: varm dusj, myke håndklær, badekåper, tøfler og naturlige Basundari-toalettsaker.
Be Yoga ønsker å gjøre oppholdet ditt helt spesielt- Gi oss beskjed om hva vi kan gjøre for å skape en perfekt retreat-opplevelse.

Bli med oss på retreat til Ubud, Bali
Opplev et avslappende og innholdsrikt yogaretreat på Basundari Retreat, et privat og fredelig senter omgitt av risterrasser og tropisk natur. Basundari ligger like utenfor Ubud, kjent som Balis kulturelle og åndelige sentrum.
Dato: 27. september – 6. oktober 2026
Varighet: 9 netter og 10 dager
Pris Raja Rommet :
21 450 NOK per person delt dobbeltrom
Betaling
Depositum 1: 10 000,-NOK ved bestilling
(NON-refundable og sikrer plassen)
Følg denne linken for å sikre deg din plass HER
Reisen er i samarbeid med VILJA REISER - og er dekket av Reisegarantifondet.
Hva som er inkludert
• 9 netter / 10 dager på vårt private retreat-senter i Ubud
• Tilgang hele døgnet til basseng, sauna, isbad, lounger og yogashala• Frokost og middag hver dag, laget av ferske og næringsrike råvarer
• 9 Vinyasa-klasser gjennom uken• Yin Yoga og rolige ettermiddagspraksiser
• Yoga Nidra og guidet meditasjon
• Bali-opplevelse: Seremonier og tid til å utforske det unike balinesiske kulturlivet
• 60 minutters tradisjonell balinesisk massasje på retreatets eget spa
• Et varmt fellesskap med andre som ønsker ro, påfyll og utvikling
• Daglige øvelser i mindfulness, journaling og selvinnsikt
• En eksklusiv Be Yoga–totebag med journal og annet fra sponsorer – alt du trenger for 10 dager i Bali paradiset
Hva som ikke er inkludert
• Flyreise (vanligvis mellom NOK 12–15 000)
• Transport til og fra flyplassen (kan arrangeres)
• Turistvisum til Indonesia (ca. NOK 500)
• Reiseforsikring
• Snacks, spesial kaffe og eventuelle ekstra måltider og drikke
• Ekstra aktiviteter som spa, utflukter eller shopping

Nyt egentid på rommet

Spa følelsen på badet






Kommentarer